Grafik kayıt


Ağzınızdan çıkanları gözlerinizin görmesine yardım etmek beni mutlu eden işlerden. Diyaloglarınızı, tartışmalarınızı ya da eğitimlerinizi eş-zamanlı olarak görselleştirebilirim.
Grafik kayıt ile düzenlediğiniz etkinlikte resim, şema ve basit semboller çizerek konuşulan şeylerin özünü görmenizi sağlayabilirim. Düzenlediğiniz etkinlik bir sunum, atölye çalışması, seminer ya da konferans olabilir.
Grafik kayıt ile size şu konularda yardımcı olabilirim:
  • Katılımcılarla etkili iletişim ve mesajınızın net anlaşılması
  • İhtiyacınıza yönelik, size özel bir sanatsal çalışma
  • Fikirlerinizi daha geniş kitlelere duyurma

Örnek çalışmalarımı grafik kayıt sayfamda bulabilirsiniz.
 

Çizim


Çalışmalarımı farklı basım işlerinde kullanıma uygun, yüksek çözünürlükte, dijital formatta size iletebilirim. Eğer hatıra olarak saklamak, sevdiğiniz birisine hediye etmek ya da duvarınıza asmak isterseniz orijinal resmi de size iletebilirim. Çünkü bütün çizimlerimi gerçek kağıda, kalem ve sıklıkla suluboya ile yapıyorum.
İş ya da kişisel, tek bir fikir ya da bir seri. Özellikle zaman kısıtı ve baskısı yüksek olmayan işlerde, misal düğüne aylar varken düğün davetiyesi çizimi gibi, zevkle çalışıyorum. Benden bir çizim ya da sembol olarak kullanılabilecek basit şekiller isteyebilirsiniz. Sade ve kolay anlaşılır tarzımla elimden gelen en iyi şekilde iletmek istediğiniz mesajları görselleştirebilirim.
Örnek çalışmalarımı çizim sayfamda bulabilirsiniz.
 

Birebir destek


Bir zamanlar bir proje yürütücüsü ve sosyal girişimciydim. Bir başka zamanda ise gezgin ve göçebe. Kendi düğünümden yedi aylık bir Latin Amerika seyahatine, şirket kurmaktan koro turnesi organize etmeye birçok farklı proje yürüttüm. Kimisi için bütçe yaptım, etrafımdaki topluluğu harekete geçirdim, kimisi için çay-kahve hazırladım. Alışıldık girişimcilik ve proje yönetimi eğitimlerinden, ELOS metodolojisi ve şiddetsiz iletişim gibi alternatiflere, bir proje nasıl yürütülür’e dair pek çok eğitim aldım.
Yeni fikirlerle heyecanlanmayı ve hayallere dalmayı çok sevsem de beni harekete geçiren güzel fikirlerin hayata geçtiğini görmek. Beyin fırtınaları ile uçmak çok güzel. Ancak arasıra toprağa basmak ve elle tutulur bir şeyler üretmek yola devam etmemiz için elzem.
Eğer hayallerinizi gerçekleştirmede kişisel olarak desteğe ve yardıma ihtiyacınız varsa, bugüne kadarki bilgi ve tecrübelerimle aradığınız desteği size sunabilirim. Aşağıdaki konularda beraber bir yol haritası hazırlayabilir, ihtiyaçlarınızı belirlerken kaynaklarınızı keşfedebilir ya da içinizde dönüp duran sorulara birlikte cevap bulabiliriz:
  • Hayalinizdeki projeye girişmek ve yaratmaya başlamak!
  • İçgüdüleri dinlemek: gündelik hayatta daha yaratıcı olmak
  • Stajyer doula olarak doğum desteği