:::: MENU ::::

Yeni Buluşma Noktamız: Halka Sanat

Geçen seneki hayallerimizden biri idi… Şöyle bir yer bulsak, kafe gibi ama bildiğimiz zincir kafelerden değil de sanki komşumuza gidip çay içiyormuşuz gibi bir yer olsa, bu yeri “Eşya Kütüphanesi buluşma noktası” yapsak, buluşmak için henüz tanışmadığı kişiye ev adresi vermekten çekinenler bu adreste buluşsa… Ve bir başka hayalimiz daha gerçek oldu!

Geçtiğimiz ay İstanbul Permakültür Kolektifi‘nin bizi kaş-göz etmesi sayesinde (hakikaten bu olanı başka türlü açıklamak çok zor!) Halka Sanat ilk Eşya Kütüphanesi buluşma noktası oldu. Halka Sanat nedir ki derseniz, “hiç bir kurumsal sponsorluğa dayanmadan, çağdaş sanat sergileri, söyleşiler, atölye programları aracılığıyla genç ve bağımsız üretimi ve kültürel paylaşımı destekleyen bir sanat inisiyatifi” ve bu insiyatifle hayat bulan bir mekan.

Eşya ödünç almak/vermek için Halka Sanat’ta buluşmak isteyenler info@halkaartproject.net adresine yazarak ya da 0216 550 29 90 nolu telefondan arayarak saat bildirirlerse, Halka Sanat ihtiyaç duyduğumuz buluşma ortamını zevkle oluşturacak.

Adres:
Moda Bademaltı Sokak No:24/1, 34710 Kadıköy, İstanbul

Çalışma saatleri:
Pazartesi 13:30 – 19:30
Diğer Günler: 11:00 – 19:30

_DSC0364-001

_DSC0349-001

Unutmadan Halka Sanat Zumbara’nın da yeni mekanı!


One Comment

So, what do you think ?